РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000106777<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Філологічні студії. Вип. 5 / ред.: В. Я. Теклюк; Вінниц. держ. пед. ун-т ім. М.Коцюбинського. Ін-т філол. й журналістики. - Вінниця, 2007. - 421 с. - укp.

Проаналізовано іменники як лексично повторювані компоненти речень фразеологізованої структури. Описано дистрибутивні властивості іменників релятивної семантики в романі О.Ульяненка "Сталінка". Розглянуто питання реалізації семантичного потенціалу дієслів мовлення в сучасній українській поезії. Висвітлено проблему внутрішньодієслівної зумовленості категорійного значення об'єктної синтаксеми у реченнях з дієслівним предикатом. Визначено семантичні типи релятивних дієслів у новелі М.Коцюбинського "Intermezzo". Розкрито структуру заголовків у віршах Т.Шевченка та І.Франка в контексті параметра авторського мовлення, значення письменницького епістолярію для розуміння специфіки літературної доби, роль інтерактивних технологій у процесі вивчення лексикології та фразеології на уроках української мови в загальноосвітніх школах. Описано комунікативно-функціональні особливості неповних речень в сучасній англійській мові за матеріалами творів Е.Хемінгуея.

Проанализированы существительные как лексически повторяемые компоненты предложений фразеологизированной структуры. Описаны дистрибутивные свойства существительных релятивной семантики в романе О.Ульяненка "Сталинка". Рассмотрены вопросы реализации семантического потенциала глаголов речи в современной украинской поэзии. Освещена проблема внутриглагольной обусловленности категориального значения объектной синтаксемы в предложениях с глагольным предикатом. Определены семантические типы релятивных глаголов в новеле М.Коцюбинского "Intermezzo". Раскрыты структура заглавий в стихотворениях Т.Шевченка и И.Франка в контексте параметра авторской речи, значение писательского эпистолярия для понимания специфики литературной эпохи, роль интерактивных технологий в процессе изучения лексикологии и фразеологии на уроках украинского языка в общеобразовательных школах. Описаны коммуникативно-функциональные особенности неполных предложений в современном английском языке по материалам произведений Э.Хемингуэя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж72834 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського