РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000106775<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Філологічні студії : Зб. наук. пр. студ. і магістрантів. Вип. 1 / ред.: М. І. Степаненко; Полтав. держ. пед. ун-т ім. В.Г.Короленка. - Полтава, 2006. - 190 с. - укp.

Розглянуто питання семантичної інтерпретації категорії локативності в реченнях. Висвітлено особливості словотвірної парадигми в художній прозі Олеся Гончара, функції дериватем у драмі-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня". Описано образи слов'янської демонології в перших повістях М.В.Гоголя, а також образ князя Мишкіна як втілення ідеалу християнської моралі в романі Ф.М.Достоєвського "Ідіот", типологію розвитку характеру Понтія Пілата в романі М.Булгакова "Майстер і Маргарита". Наведено етимологічний аналіз архаїчних елементів фразеологічних зворотів. Розкрито роль та значення біблійних образів у романі І.Багряного "Сад Гетсиманський" - першого твору в історії світової літератури про сталінську систему масового знищення народу, чорнобильску тему в повісті С.Йовенко "Жінка в зоні".

Рассмотрены вопросы семантической интерпретации категории локативности в предложениях. Освещены особенности словообразовательной парадигмы в художественной прозе А.Гончара, функции дериватем в драме-феерии Леси Украинки "Лесная песня". Описаны образы славянской демонологии в первых рассказах Н.В.Гоголя, а также образ князя Мышкина как воплощения идеала христианской морали в романе Ф.М.Достоевского "Идиот", типология развития характера Понтия Пилата в романе М.Булгакова "Мастер и Маргарита". Приведен этимологический анализ архаических элементов фразеологических оборотов. Раскрыты роль и значение библейских образов в романе И.Багряного "Сад Гетсиманский" - первого произведения в истории мировой литературы о сталинской системе массового уничтожения народа, чернобыльская тема в рассказе С.Иовенко "Женщина в зоне".


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш.я54(4УКР)3

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73148 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського