РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000059518<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Історія України: Маловідомі імена, події, факти : Зб. ст. Вип. 16 / ред.: П. Т. Тронько; НАН України. Ін-т історії України, Донец. нац. ун-т. - К. : Рід. край; Донецьк, 2001. - 358 c. - укp.

Розглянуто деякі особливості розвитку інституту права власності у Слобідській Україні в XVII - ХІХ ст. Проаналізовано зміни організаційного устрою Російської православної церкви на Лівобережній і Південній Україні у XVIII - на початку ХІХ ст. Висвітлено історію будівництва залізниці Львів - Броди і Львів - Тернопіль. Описано стан промисловості Буковини в період перебування у складі Румунії (1920 - 1930-ті рр.). Акцентовано увагу на проблемах духовності українського села в контексті політики татолітарної держави у регіональному аспекті. Розкрито роль архівних установ у дослідженні історії міст і сіл України.

Рассмотрены некоторые особенности развития института права собственности в Слободской Украине в XVII - ХІХ вв. Проанализированы изменения государственного строя Российской православной церкви на Левобережной и Южной Украине в XVIII - нач. ХІХ вв. Освещена история строительства железной дороги Львов - Броды и Львов - Тернополь. Описано состояние промышленности Буковины в период пребывания в составе Румунии (1920 - 1930-е гг.). Акцентировано внимание на проблемах духовности украинского села в контексте политики тоталитарного государства в региональном аспекте. Раскрыта роль архивных учреждений в истории городов и сел Украины.


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)я43

Рубрики:

Шифр НБУВ: В342281 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського