РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000046868<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Університети та нації в Російській імперії / ред.: В. В. Кравченко; Сх. ін-т українознав. ім. Ковальських, Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна, Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України, Харк. держ. акад. культури. - Х. : Критика; К., 2005. - 302 с. - (Схід - Захід: Іст.-культурол. зб.; Вип. 7 (спец.)). - укp.

Проаналізовано значення шкільної риторики в Україні в першій половині XVIII ст., єзуїтське шкільництво як чинник національно-культурного розвитку в польській історіографії ХІХ - ХХ ст. Висвітлено проблеми розвитку "національної моделі" університетської освіти в Західній Європі та Росії в ХІХ ст. Розглянуто питання корпоративності та етнічної ідентичності Казанського імператорського університету, заснування Київського і Харківського університетів в ХІХ ст.

Проанализированы значение школьной риторики в Украине в первой половине XVIII ст., езуитское школьное образование как фактор национально-культурного развития в польской историографии ХІХ - ХХ ст. Освещены проблемы развития "национальной модели" университетского образования в Западной Европе и России в ХІХ ст. Рассмотрены вопросы корпоративности и этнической идентичности Казанского императорского университета, учреждений Киевского и Харьковского университетов в ХІХ ст.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4) + Т3(0)0-7

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69885 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського