РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000027555<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Матохнюк Л. Е. 
Усталостное разрушение сплава АМг6Н при звуковых частотах нагружения / Л. Е. Матохнюк, Т. Ю. Яковлева // Пробл. прочности. - 1999. - № 2. - С. 94-105. - Библиогр.: 18 назв. - рус.

Випробування сплаву АМг6Н на циклічну тріщиностійкість у діапазоні частот навантаження від 20 Гц до 10 кГц показали, що зі збільшенням частоти швидкість розповсюдження втомної тріщини зменшується, а величина порогових коефіцієнтів інтенсивності напружень зростає в степеневій залежності від частоти циклічного деформування. Фрактографічні дослідження поверхонь руйнування зразків свідчать, що підвищення частоти навантаження супроводжується зменшенням кроку втомних борозенок та розмірів мікроучастків, на яких вони розташовані, інтенсифікацією процесів вторинного розтріскування і формування продуктів фретінга. Це зумовлює зниження швидкості розвитку втомної тріщини і підвищення порогових значень коефіцієнта інтенсивності напружень. Збільшення асиметрії циклів навантаження зменшує роль розшарування та утворення продуктів фретінга в процесі руйнування сплаву, приводить до зменшення долі борознистого рельєфу і більш ранньої появи елементів квазістатичного ямочного руйнування, що спричиняє зниження характеристик циклічної тріщиностійкості в умовах асиметричного навантаження.


Індекс рубрикатора НБУВ: К206.223

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж61773 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського