РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000024785<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Антонюк В. Г. 
Становлення вокально-професійної освіти в Україні: проблема поліетнічності / В. Г. Антонюк; Київ. нац. ун-т культури і мистецтв. - К., 1999. - 27 c. - Бібліогр.: 59 назв. - укp. - рус.

В основу авторської концепції національної школи "вченого" співу покладено поліетнічні тенденції українського вокального мистецтва, засвідчені діалогом культур у ході спостережень за історичною канвою музичного життя та професійної музичної освіти у період становлення і розвитку основних форм навчального процесу. Показано процес формування вокально-концертного виконавства у двох напрямках: фольклорному й академічному. Підкреслюється, що вплив оперного жанру, репрезентованого іноземними виконавцями (зокрема, італійськими) іноземного репертуару, зміст вокально-концертного життя України формували вокальні смаки та орієнтири виконавської школи. Охарактеризовано стан музично-вокальної освіти на зламі ХІХ-ХХ ст. у Києві, Львові, Полтаві, Харкові, Одесі, Миколаєві. Визначено, що становлення професійної вокальної освіти в Україні відбувалось під впливом поліетнічних тенденцій культуротворчих процесів контактного, типологічного і генетичного проявів національного художнього життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ314.3-7р(4УКР)-2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Р86799 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського