РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000017967<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Алексюк А. М. 
Педагогіка вищої освіти України: Історія. Теорія : Підруч. для студ. / А. М. Алексюк; Міжнар. фонд "Відродження". - К. : Либідь, 1998. - 558 c. - (Прогр. "Трансформація гуманіт. освіти в Україні"). - Бібліогр.: 333 назв. - укp.

Викладено концепцію створення інноваційної технології вузівського навчання, що побудована за принципами модульно-тьюторської системи, яка покликана внести такі зміни в організаційні засади педагогічного процесу у вищій школі, які б створили умови для дійсної зміни ролі студента у навчанні (перетворення його з об'єкта в суб'єкт цього процесу), надали б навчально-виховному процесу необхідної гнучкості, сприяли б запровадженню принципу індивідуалізації навчання. Наведено короткі нариси з історії української вищої школи, освіти і педагогіки. Застосування історико-логічного аналізу дало можливість автору здійснити історіософське дослідження теорії і практики сучасної вищої школи України як окремої галузі науково-педагогічного знання, а також сучасної системи вищої освіти розвинутих країн (на прикладі США та Англії). Розглядаються мета, предмет, цілі педагогічного процесу. Охарактеризовано сутність, закономірності, методи, а також спеціалізацію, зміст, планування та організацію навчального процесу у вищій школі.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч33(4УКР) я73 + Ч481.215

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА587736 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського