РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000012062<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Караман С. О. 
Методика навчання української мови в гімназії : Навч. посіб. / С. О. Караман. - К. : Ленвіт, 2000. - 272 c. - Бібліогр.: с. 270-272. - укp.

Розглянуто актуальні питання вдосконалення змісту гімназійного курсу мови в його синхронічному та діахронічному аспектах відповідно до сучасного рівня лінгвістичної науки, історичні умови зародження та розвитку мовної освіти в гімназії. Визначено сучасні підходи щодо навчання мови, особливості засвоєння лінгвістичної теорії здібними учнями та формування у них комунікативних умінь і навичок, запропоновано ефективні форми позакласної роботи. Особливу увагу приділено опрацюванню системних відношень між мовними одиницями, розкриттю міжрівневих зв'язків мовної матерії, мови як системи систем і вдосконаленню зв'язного мовлення учнів. Вперше в українській лінгводидактиці обгрунтовано теоретичні основи навчання української мови в гімназії, описано особливості уроку рідної мови, розроблено технологію навчання, визначено основні етапи безперервної мовної освіти учнів, а також запропоновано підходи до професійної підготовки майбутніх учителів-словесників гімназії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-912.0

Шифр НБУВ: ВА598249 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського