Координатор проекту: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

ID: NSOU0000333 адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/OSUA/NSOU0000333


Тип установи:  Вищий навчальний заклад    
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ

Область: Дніпропетровська область
Місто: Дніпро
Бібліотека:


 Наукові видання  Завантаження може тривати деякий час!
Наукові періодичні видання:
  1.  Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури
  2. Економічний простір
  3.  Металознавство та термічна обробка металів
  4.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серія: Безпека життєдіяльності.
  5.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серия : Серія: Інноваційні технологи життєвого циклу об'єктів житлово-цивільного, промислового і транспортного призначення
  6.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серія: Комп'ютерні системи та інформаційні технології в освіті, науці та управлінні.
  7.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серія: Підйомно-транспортні, будівельні та дорожні машини та обладнання.
  8.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серія: Стародубовські читання.
  9.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серія : Теорія та практика виробництва та застосування пористого бетону у будівництві
  10.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серія: Створення високотехнологічних екокомплексів в Україні на основі концепції збалансованого (сталого) розвитку.
  11.  Будівництво. Матеріалознавство. Машинобудування. Серія: Енергетика, екологія, комп'ютерні технології у будівництві.

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури — один з найстаріших навчальних закладів України, організований у 1930 році як Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут. У 1994 році Указом Президента України ВНЗ був наданий статус академії.

До складу академії входить 57 навчально-наукових підрозділів: 5 факультетів денної форми навчання (промислового і цивільного будівництва, будівельний, архітектурний, механічний, економічний), Інститут екології та безпеки життєдіяльності в будівництві (з факультетами технологій життєзабезпечення та екології і безпеки життєдіяльності), Інститут безперервної фахової освіти, Інститут заочної та дистанційної освіти, науково-дослідний комплекс, Інститут експертизи, проектування та вишукувань, інші підрозділи.

Наукова робота ведеться на всіх факультетах і координується науково-дослідною частиною, до складу якої належать 17 науково-дослідних лабораторій, 11 галузевих, одна міжкафедральна лабораторія експериментальних досліджень, Придніпровський регіональний центр енергодосліджень та енергоефективних технологій у будівництві та комунальному господарстві, науковий відділ з експертизи проектування, будівництва та експлуатації в складних інженерно-геологічних умовах, лабораторія «Діагностика», науково-дослідна лабораторія плазмотехнологій.


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського