Координатор проекту: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ ІМЕНІ АКАДЕМІКА О.Ф. ВОЗІАНОВА

ID: NSOU0000299 адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/OSUA/NSOU0000299


Тип установи:  Наукова установа    
ІНСТИТУТ УРОЛОГІЇ ІМЕНІ АКАДЕМІКА О.Ф. ВОЗІАНОВА
Відомство: Національна академія медичних наук України  
Область: Київська область
Місто: Київ
  Інтернет-адреса: http://www.inurol.kiev.ua/

 Наукові видання  Завантаження може тривати деякий час!
Наукові періодичні видання:
  1.  Шпитальна хірургія
  2.  Урологія
  3.  Здоров'я чоловіка
  4.  Імунологія та алергологія: наука і практика

Інститут урології імені академіка О.Ф. Возіанова розташовано у Києві.

За роки існування Інституту його співробітниками виконано ряд пріоритетних наукових розробок, які стали важливим внеском у теоретичній та практичній медицині: створена протеолізно-йонна теорія каменеутворення, визначені фактори ризику нефролітіазу.

Розроблена методика метафілактики сечокам”яної хвороби; вперше в світі співробітником Інституту проф. Ю.Г. Єдиним був створений апарат “Урат – 1” для ультразвукового та ударно-хвильового дроблення каменів сечового міхура, який став прототипом всіх сучасних апаратів екстракорпоральної літотрипсії.

Вперше розроблена гістологічна класифікація передпухлинних станів передміхурової залози та сечового міхура, схема морфогенезу раку передміхурової залози і раку сечового міхура; при лікуванні раку передміхурової залози застосована вдосконалена операція радикальної простатектомії.

Встановлена роль мікоплазменої, хламідійної інфекції, а також збудників різних таксономічних груп для вивчення особливостей патогенезу та розробки адекватних методів терапії в етіології захворювань сечових і статевих органів.

Науково обґрунтовано медикаментозне двохетапне лікування комбінованого безпліддя, розроблено новий методологічний підхід до прогнозування та діагностики безпліддя в шлюбі; запропонована схема імунокорекції вторинного імунодефіциту при безплідді.

Визначені патогенетичні чинники, що призводять до порушення уродинаміки у дітей з обструктивними уропатіями верхніх сечовивідних шляхів, сформульовані конкретні показання до застосування хірургічної корекції, консервативного лікування та післяопераційної реабілітації дітей з різними клінічними формами вродженних вад сечоводів.

та інше.


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського