Координатор проекту: Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ ІМ. О. С. ПОПОВА

ID: NSOU0000232 адреса матеріалу: http://irbis-nbuv.gov.ua/OSUA/NSOU0000232


Тип установи:  Вищий навчальний заклад    
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ ІМ. О. С. ПОПОВА
Відомство: Міністерство освіти і науки  
Область: Одеська область
Місто: Одеса
  Інтернет-адреса: http://www.onat.edu.ua/

  Вікіпедія


Бібліотека:

Інституційний репозиторій
 Наукові видання  Завантаження може тривати деякий час!
Наукові періодичні видання:
  1.  Наукові праці ОНАЗ ім. О. С. Попова
  2.  Цифрові технології

Одеська національна академія зв'язку ім. О. С. Попова (абревіатура — ОНАЗ ім. О. С. Попова; англ. O.S. Popov Odesa National Academy of Telecommunications (O.S. Popov ONAT)) — український державний заклад вищої освіти IV рівня акредитації, розташований у місті Одеса. Один з провідних вишів України у галузі зв'язку загалом і телекомунікацій та інформаційних технологій зокрема.

Академія має один головний навчальний корпус, два лабораторних корпуси та п'ять гуртожитків. Викладання в ОНАЗі ведеться англійською, російською й українською мовами. Академія здійснює освітню діяльність на основі, як державного замовлення так і за договірними забов'язаннями за трьома формами навчання — денною, заочною та екстернатом. По закінченню вишу можна отримати ступені вищої освіти бакалавр і магістр, а також діють програми для підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі зв'язку, аспірантура, докторантура й підготовчі відділення для українських та іноземних абітурієнтів. Академією здійснюється набір студентів за 12-ма спеціальностями. Діють програми обміну студентів TEMPUS-TACIS, DAAD[de], а також спеціальна магістерська програма обміну з університетом Ангальту[de].

До складу академії входить п'ять навчально-наукових інститутів, інститут дистанційного та заочного навчання, навчально-науковий центр, Коледж зв'язку та інформатизації та науково-дослідний інститут. Станом на 1 грудня 2018 року ОНАЗ навчається 2 865 студентів.

Одним із головних напрямів діяльності Одеської академії зв'язку є наукова робота. Працівники та студенти займаються дослідженнями майже від початку створення вишу. До 1949 року було створено необхідну технічну базу для системної наукової роботи.

Академія є єдиним вишем України, який внесений до реєстру операторів і провайдерів телекомунікацій, що дозволяє надати робочі місця студентам, де вони отримують досвід роботи та можливості проводити наукові дослідження.


 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського