Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  O  P  S  T  U  V  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>I=EJ000125/2015/2/4<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

 
Journal of Vasyl Stefanyk Precarpathian National University
: scientific journal.- Ivano-Frankivsk
Зміст:  |  Бібліографія (ДСТУ)  |  Бібліографія (MLA)

  1. Титул.
  2. Зміст.
  3. Burtnyak I. V., Malytska H. P. Structure of the Fundamental Solution of Cauchy Problem for Kolmogorov Systems of Second-Order. - C. 9-22.
  4. Chernega I. V. Symmetric Polynomials and Holomorphic Functions on Infinite Dimensional Spaces. - C. 23-49.
  5. Kopach M. I., Obshta A. F., Shuvar B. A. Convergence Investigation of Iterative Aggregation Methods for Linear Equations in a Banach Space. - C. 50-57.
  6. Kravtsiv V. V. On Generalizations of the Hilbert Nullstellensatz for Infinity Dimensions (A Survey). - C. 58-74.
  7. Mozhyrovska Z. H. Hypercyclic Composition Operators. - C. 75-92.
  8. Semenchuk A. V., Zatorsky R. A. The Fourth Order Mixed Periodic Recurrence Fractions. - C. 93-104.
  9. Verkalets N. B., Zagorodnyuk A. V. Linear Subspaces in Zeros of Polynomials on Banach Spaces. - C. 105-136.
2015
Vol. 2
no. 4
 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

Flag Counter