Бази даних


Журнали та продовжувані видання - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
 Знайдено в інших БД:Наукова періодика України (1)
Пошуковий запит: (<.>I=Ж24499<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.
Ж24499
 Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова.
ВІСНИК УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЕНЕТИКІВ І СЕЛЕКЦІОНЕРІВ / НАН України, Українське товариство генетиків та селекціонерів ім.М.І.Вавілова ; редкол.: В. А. Кунах (голов. ред.) [та ін.]. - Київ : [б. в.]. - Виходить двічі на рік.- Отримується з 2003.
Ред. : Азізов І. В.Ред. : Андрєєв І. О.Ред. : Блюм Я. Б.Ред. : Буткаускас Д. Г.Ред. : Вагін Ю. В.Ред. : Волкова Н. Є.Ред. : Голубенко А. В.Ред. : Горовенко Н. Г.Ред. : Дробик Н. М.Ред. : Дубровна О. В.Ред. : Єльська Г. В.Ред. : Ємець А. І.Ред. : Карпова І. С.Ред. : Ковтун С. І.Ред. : Козерецька І. А.Голов. ред. : Кунах В. А.Ред. : Кунах М.Ред. : Лукаш Л. Л.Ред. : Михайлов В. Г.Ред. : Моссе І. Б.Ред. : Панчук І. І.Ред. : Рашаль І. Д.Ред. : Решетніков В. Н.Ред. : Сибірний А. А.Ред. : Сідоров В. А.Ред. : Телегєєв Г. Д.Ред. : Терновська Т. К.Ред. : Федак Г.Ред. : Федоренко В. О. - ISSN 1810-7834. - ISSN 2415-3680

Наявні надходження за: 2003–2021 Останнє надходження: 2021 : №  1-2



Анотація: Науково-практичний журнал “Вісник Українського товариства генетиків і селекціонерів” заснований у 2003 році Українським товариством генетиків і селекціонерів ім. М.І. Вавилова.
Видання висвітлює теорію, стан і проблеми, методи і результати досліджень в галузі генетики, селекції та сучасної біотехнології, а також вплив цих наук на розвиток суміжних напрямків біології, медичних і сільськогосподарських наук.
Важливе місце в журналі займають питання та шляхи практичного використання досягнень генетики, селекції і біотехнології у сільському господарстві, медицині та деяких галузях промисловості, зокрема біотехнологічної. На його сторінках друкуються матеріали експериментальних досліджень, оглядові та практичні статті про клітинні та молекулярні основи сучасної біотехнології, генетичної інженерії та генної терапії; молекулярні основи спадковості і мінливості організмів; проблеми і методи регуляції спадкової мінливості та реалізації генетичної інформації; останні досягнення в галузі як теоретичних основ селекції, так і її практичних досягнень тощо.
З метою подальшого розвитку в країні генетичних, селекційних і біотехнологічних досягнень, надання допомоги вченим і практикам-селекціонерам, медикам у галузі цих досліджень науково-практичний журнал приділяє значну увагу новим напрямкам та методам генетичних, селекційних і біотехнологічних досліджень, інформує про з’їзди, конференції та наради із зазначених питань, розміщує рецензії та інформацію про нові наукові видання.
Значне місце у виданні надається висвітленню завдань впровадження генетично-селекційних і біотехнологічних методів у практику селекційної роботи з тваринами, рослинами і мікроорганізмами, використання генетичних і генно-інженерних методів у галузі генетики людини, а також ефективності цих методів.
На сторінках журналу розміщується інформація про найважливіші події з життя УТГіС ім. М.І. Вавилова, про діяльність президії та обласних відділень товариства, а також про найважливіші успіхи і досягнення членів товариства.
“Вісник Українського товариства генетиків і селекціонерів” розрахований на біологів, біотехнологів, медиків, селекціонерів, наукових працівників, викладачів і студентів університетів, сільськогосподарських, медичних і педагогічних вищих закладів освіти, а також спеціалістів – селекціонерів, біотехнологів та медичних генетиків.
Виходить двічі на рік українською мовою.
Представлені роки з 2003 по теперішній час.



 Електронна версія видання в "Науковій періодиці України" 
РОКИ:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021

Рубрикатор НБУВ:
Тематичні рубрики:

,
  Сайт журналу

 
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського