Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000631497<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Красносельський М. В. 
Перспектива застосування спектрометрії для визначення сумісності та ефективності компонентів аналгезії у хворих радіологічного профілю / М. В. Красносельський, П. Ю. Костя, А. А. Хижняк, М. П. Дикий, О. П. Мєдвєдєва // Укр. радіол. журн.. - 2014. - 22, № 4. - С. 50-52. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Метод спектрофотометрії використано для визначення стабільності бупівакаїну гідрохлориду в початковому стані і під час використання різних ліпідних середовищ на основі наявних медичних препаратів (ліпін, ліпофундин, гелофузин). Виміряно оптичні спектри ліпідних фракцій бупівакаїну в динаміці. Встановлено ідентичність характеру оптичних спектрів поглинання досліджуваних зразків в УФ-ділянці. Найбільша стабільність у галузі максимального поглинання за lambda = 220, lambda = 262 і lambda = 271 нм показана для бупівакаїну гідрохлориду в ліпідному середовищі ліпофундину. Продемонстровано потенціал сполуки для пролонгованої анестезії у категорії онкологічних хворих.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р56-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14579 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Повний текст  Наукова періодика України 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського