Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ZP=0000231866<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Салій З. В. 
Клініко-патогенетичне обгрунтування ентеросорбції і імунокорекції в комплексній терапії хворих у гострому періоді ішемічного інсульту : Автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.15 / З. В. Салій; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. - К., 2001. - 19 c. - укp.

Дисертацію присвячено патогенетичному обгрунтуванню ентеросорбції та імунокорекції в комплексному лікуванні хворих на ішемічний інсульт. Встановлено, що гострий період ішемічного інсульту супроводжується зменшенням кількості та пригніченням функціональної активності великих грануловмісних лімфоцитів (природних кілерів) - основного клітинного компонента неспецифічної резистентності організму, та формуванням синдрому ендогенної інтоксикації. Доведено, що застосування ентеросорбції та ретинолу ацетату в комплексному лікуванні ішемічного інсульту супроводжується зростанням кількості та підвищенням функціональної активності великих грануловмісних лімфоцитів, вираженим детоксикаційним ефектом, зменшенням відсотка ускладнень запальної природи та загострень супутньої патології, сприяє швидшому регресу неврологічного дефіциту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р627.703.1-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА312496 Пошук видання у каталогах НБУВ 

 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського