Наукова періодика України Педагогіка та психологія


Денисенко Я. В. 
Географічна екскурсія як одна з форм викладання географічних дисциплін у вищій школі на Слобожанщині (кінець ХІХ ст – та довоєнні роки ХХ ст) / Я. В. Денисенко // Педагогіка та психологія. - 2011. - Вип. 40(1). - С. 144-151. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpkhnpu_ped_2011_40%281%29__26
Вивчено історико-педагогічну літературу та проаналізовано особливості географічної екскурсії як однієї із форм викладання географічних дисциплін у вищій школі на Слобожанщині у кінці ХІХ - на початку ХХ ст. Доведено, що географічні екскурсії та експедиції позитивно впливали на емоційну сферу студентів і сприяли активізації навчально-пізнавальної діяльності, що підвищувало результати навчання.Изучена историко-педагогическая литература и проанализированы особенности географической экскурсии как одной из форм преподавания географических дисциплин в высшей школе Слобожанщины в конце ХІХ – начале ХХ в. Доказано, что географические экскурсии и экспедиции положительно влияли на эмоциональную сферу студентов и способствовали активизации учебно-познавательной деятельности и повышало результаты обучения.
  Повний текст PDF - 125.765 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Денисенко Я.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Денисенко Я. В. Географічна екскурсія як одна з форм викладання географічних дисциплін у вищій школі на Слобожанщині (кінець ХІХ ст – та довоєнні роки ХХ ст) / Я. В. Денисенко // Педагогіка та психологія. - 2011. - Вип. 40(1). - С. 144-151. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpkhnpu_ped_2011_40(1)__26.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського