Наукова періодика України Збірник наукових праць Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна


Козаченко Д. М. 
Проблеми розвитку пасажирських перевезень залізничним транспортом в Україні / Д. М. Козаченко, Р. Г. Коробйова, А. В. Рубець // Збірник наукових праць Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Транспортні системи та технології перевезень. - 2016. - Вип. 12. - С. 45-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpdnu_tstp_2016_12_9
Проаналізовано конкурентоспроможність залізничного транспорту України у порівнянні з іншими видами транспорту при виконанні пасажирських перевезень та розроблено пропозиції щодо забезпечення збалансованого розвитку ринку залізничних перевезень. Дослідження виконані на основі методів математичної статистики та аналізу часових рядів. В процесі дослідження досліджені динаміка показників пасажирських перевезень залізничним транспортом України та його конкурентоспроможність у порівнянні з автомобільним транспортом. Незбалансований ринок транспортних послуг призводить до витіснення залізничного транспорту з ринку пасажирських перевезень, збільшення ризику загибелі та травмування людей під час поїздок, збільшення залежності України від імпортної нафти та нафтопродуктів, автомобілів та запасних частин до них. Подолання вказаної ситуації можливе лише за підтримки залізничних перевезень пасажирів зі сторони держави та місцевих органів влади. Наукова новизна роботи полягає у тому, що в ній отримані нові залежності, що характеризують тенденції розвитку ринку перевезень пасажирів в Україні. Практична значимість результатів дослідження полягає в тому, що вони показують спільність процесів, які відбуваються на залізничному транспорті України з процесами, що відбувалися на залізницях США та Західної Європи. З урахуванням цього в Україні повинні застосовуватись інструменти державної підтримки залізничного транспорту для забезпечення збалансованого розвитку транспортного ринку.
  Повний текст PDF - 812.563 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Козаченко Д.
 • Коробйова Р.
 • Рубець А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Козаченко Д. М. Проблеми розвитку пасажирських перевезень залізничним транспортом в Україні / Д. М. Козаченко, Р. Г. Коробйова, А. В. Рубець // Збірник наукових праць Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Транспортні системи та технології перевезень. - 2016. - Вип. 12. - С. 45-50. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpdnu_tstp_2016_12_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Козаченко Дмитро Миколайович (технічні науки)
 • Коробйова Руслана Геннадіївна (технічні науки)
 • Рубець Андрій Вікторович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського