Наукова періодика України Вісник Вінницького політехнічного інституту


Усов А. В. 
Управління лінійними неоднорідними системами методами сингулярних інтегральних рівнянь / А. В. Усов, М. В. Куніцин // Вісник Вінницького політехнічного інституту. - 2018. - № 5. - С. 67-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vvpi_2018_5_11
  Повний текст PDF - 723.233 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Усов А.
  • Куніцин М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Усов А. В. Управління лінійними неоднорідними системами методами сингулярних інтегральних рівнянь / А. В. Усов, М. В. Куніцин // Вісник Вінницького політехнічного інституту. - 2018. - № 5. - С. 67-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vvpi_2018_5_11.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського