Наукова періодика України Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання


Мілейковський В. О. 
Дослідження втрат тиску в повітророзподільниках з тангенціальними випусками повітря / В. О. Мілейковський // Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. - 2005. - Вип. 8. - С. 33-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/votp_2005_8_8
Розглянуто дослідне визначення втрат тиску у повітророзподільниках з тангенціальними випусками повітря. Показано, що ці повітророзподільники мають низький коефіцієнт місцевого опору, тобто дозволяють заощаджувати електроенергію на переміщення повітря у системі вентиляції. Повітророзподільники з тангенціальними випусками повітря під назвою ПЕТ впроваджуються ТОВ "НВК "Клімат". Вони захищені Патентом України № 44971А від 15.03.2002 р.
  Повний текст PDF - 1.701 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мілейковський В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мілейковський В. О. Дослідження втрат тиску в повітророзподільниках з тангенціальними випусками повітря / В. О. Мілейковський // Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання. - 2005. - Вип. 8. - С. 33-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/votp_2005_8_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Мілейковський Віктор Олександрович (1977–) (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського