Наукова періодика України Вісник Національної академії наук України


Кендзера О. В. 
Про стан та перспективи розвитку сейсмічних досліджень для захисту від землетрусів (стенограма наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 17 лютого 2016 р.) / О. В. Кендзера // Вісник Національної академії наук України. - 2016. - № 4. - С. 40-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnanu_2016_4_8
У доповіді відзначено актуальність проведення наукових сейсмологічних досліджень, результати яких є надзвичайно важливими для запобігання катастрофічним наслідкам землетрусів і життєво необхідними для стабільного розвитку країни.
  Повний текст PDF - 391.734 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кендзера О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кендзера О. В. Про стан та перспективи розвитку сейсмічних досліджень для захисту від землетрусів (стенограма наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 17 лютого 2016 р.) / О. В. Кендзера // Вісник Національної академії наук України. - 2016. - № 4. - С. 40-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnanu_2016_4_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кендзера Олександр Володимирович (1948–) (фізико-математичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського