Наукова періодика України Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка


Спіріна Т. П. 
Формування мотивації до здорового способу життя у підлітків як соціально-педагогічна проблема / Т. П. Спіріна // Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Педагогічні науки. - 2012. - № 22(8). - С. 193-201. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vlup_2012_22%288%29__26
Зазначено, що за умов соціально-політичної трансформації нашого суспільства, розбудови та зміцнення державності, відродження глибинного культурно-історичного досвіду та традицій національного виховання надзвичайно актуальною постає проблема духовного та фізичного розвитку молодого покоління, і як необхідна умова цього - зміцнення та збереження його здоров'я. Розглянуто питання мотивації підлітків до здорового способу життя. Проаналізовано фактори, що впливають на спосіб життя та здоров'я людей, зокрема підлітків.
  Повний текст PDF - 260.968 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Спіріна Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Спіріна Т. П. Формування мотивації до здорового способу життя у підлітків як соціально-педагогічна проблема / Т. П. Спіріна // Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Педагогічні науки. - 2012. - № 22(8). - С. 193-201. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vlup_2012_22(8)__26.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Спіріна Тетяна Петрівна (педагогічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського