Наукова періодика України Вісник Книжкової палати


Сенченко М. 
Формування електронної депозитарної бібліотеки на основі обов’язкового примірника документів (Матеріали з доповіді автора на семінарі, присвяченому створенню електронної парламентської бібліотеки й електронного архіву Верховної Ради України 2 липня 2010 року) / М. Сенченко // Вісник Книжкової палати. - 2010. - № 7. - С. 3-7. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vkp_2010_7_1
Запропоновано програму створення електронної бібліотеки (ЕБ) ХХІ ст. на основі оцифрування ретроспективних документів в Україні. Встановлено, що комплектування ЕБ сучасними виданнями допомагає зберегти і використовувати електронні аналоги (ЕА) друкованих документів; внесення відповідних змін до Закону України "Про обов'язковий примірник документів" допомагає зберегти електронні оригінал-макети. Зазначено, що дані зміни розроблені для передачі виробником певним юридичним особам разом з обов'язковим примірником документів і їх ЕА для збереження, формування централізованої та розподіленої електронної депозитарної бібліотеки. Доведено, що дана технологія допомагає зберегти друковані видання в електронній формі та в подальшому створити сучасну ЕБ.
  Повний текст PDF - 236.321 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Сенченко М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Сенченко М. Формування електронної депозитарної бібліотеки на основі обов’язкового примірника документів (Матеріали з доповіді автора на семінарі, присвяченому створенню електронної парламентської бібліотеки й електронного архіву Верховної Ради України 2 липня 2010 року) / М. Сенченко // Вісник Книжкової палати. - 2010. - № 7. - С. 3-7. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vkp_2010_7_1.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Сенченко Микола Іванович (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського