Наукова періодика України Відновлювана енергетика


Кузнецов М. П. 
Поточна потужність енергосистеми України та можливий вплив вітрових електростанцій / М. П. Кузнецов, О. О. Кармазін // Відновлювана енергетика. - 2014. - № 3. - С. 64-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vien_2014_3_12
Потужність споживання та відповідного генерування електричної енергії перебувають у стані постійних змін, що носять випадковий характер. Інтегрування вітрових електростанцій до енергосистеми вносить додатковий фактор випадковості. Вплив ВЕС на обсяг потреб у резервних потужностях залежить від сукупної потужності ВЕС, місць їх розташування, точності прогнозу, пори року. Характер впливу ВЕС можна оцінити на прикладі фактичних даних про роботу об'єднаної енергосистеми, а також синхронних даних про швидкість вітру в різних регіонах України. Застосування прийнятих у світовій практиці методів аналізу вказує на відносно незначний характер такого впливу.
  Повний текст PDF - 411.569 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кузнецов М.
 • Кармазін О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кузнецов М. П. Поточна потужність енергосистеми України та можливий вплив вітрових електростанцій / М. П. Кузнецов, О. О. Кармазін // Відновлювана енергетика. - 2014. - № 3. - С. 64-69. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vien_2014_3_12.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського