Наукова періодика України Юридичний вісник


Фрицький Ю. 
Конституційний договір між Верховною Радою України і Президентом України "Про основні засади організації та функціонування державної влади та місцевого самоврядування в Україні на період до прийняття нової конституції України" і його наслідки для подальшого розвитку державної влади в основному законі України 1996 року / Ю. Фрицький // Юридичний вісник. - 2016. - № 2. - С. 46-51. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/urid_2016_2_9
  Повний текст PDF - 96.787 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Фрицький Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Фрицький Ю. Конституційний договір між Верховною Радою України і Президентом України "Про основні засади організації та функціонування державної влади та місцевого самоврядування в Україні на період до прийняття нової конституції України" і його наслідки для подальшого розвитку державної влади в основному законі України 1996 року / Ю. Фрицький // Юридичний вісник. - 2016. - № 2. - С. 46-51. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/urid_2016_2_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Фрицький Юрій Олегович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського