Наукова періодика України Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології


Слабоуз В. 
Уявлення про мову як феномен "народження" людини / В. Слабоуз, Т. Лєсна // Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології. - 2015. - Вип. 2. - С. 38-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/tppsf_2015_2_7
Вивчено різноманітні аспекти проблеми формування мовленнєвої здатності людини та проаналізовано уявлення про мову як феномен "народження" людини. Акцент зроблено на вивченні зазначених явищ різними науковцями в різні часи існування донаукового (античний період) й власне наукового періоду (XVIII - XX ст.ст.) до проникнення в суть мови та її взаємодії з культурою. Представлено думку, згідно з якою постулюється єдність розвитку мови та мислення у процесі антропогенезу, тому що саме воно стимулювало спочатку творіння, а потім розвиток у єдності творчої та практичної діяльності людини мовних здібностей. Доведено, що розвиток психіки під впливом праці та спілкування не зводився лише до розвитку мислення, а й сприяв розвитку пам'яті, уявлень, емоцій, мотиваційної активності, узагалі засобів пізнання світу та взаємовідносин з дійсністю.
  Повний текст PDF - 162.531 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Слабоуз В.
  • Лєсна Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Слабоуз В. Уявлення про мову як феномен "народження" людини / В. Слабоуз, Т. Лєсна // Теоретичні й прикладні проблеми сучасної філології. - 2015. - Вип. 2. - С. 38-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/tppsf_2015_2_7.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Слабоуз Вікторія Василівна (філологічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського