Наукова періодика України Технічні науки та технології


Semjon J. 
Using the simulation program for the design and optimization of the production line / J. Semjon, J. Kostka, P. Mako // Технічні науки та технології. - 2018. - № 3. - С. 61-67. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/tnt_2018_3_9
Підвищення продуктивності за збереження достатньої якості продукції є одним з основних критеріїв підтримки конкурентоспроможності. Це стосується автоматизації та роботизації виробничого процесу. Для того, щоб роботизація була успішною, усі етапи проектування мають пройти поглиблене дослідження. Мета дослідження - створення роботизованого пристрою (роботизованої лінії), здатного збільшити виробництво компонентів з 91 000 до 160 000 на рік у меншому робочому просторі для кожного з 7 типів компонентів. Велику частину публікації присвячено впровадженню роботизованих пристроїв у виробничі системи. Загалом, можна зазначити, що розробка робота є специфічною й залежить від конкретного виробничого процесу. З цієї причини необхідно провести новий аналіз придатності робота для кожного виробничого процесу, грунтуючись на автономному моделюванні. У даній роботі увагу приділено конкретному рішенню на робочому місці, в якому використовується один тип робота, що поставляється компанією-виробником. Використання іншого типу робота з більш підходящими параметрами було неможливе у фінансовому плані. Мета дослідженя - спроектувати найбільш підходяще розміщення виробничих машин навколо положення промислового робота, проаналізувати всі робочі рухи робота, щоб він міг маніпулювати одним із 7 типів компонентів на лінії зі збільшенням виробництва на 483 000 штук на рік. Моделювання робочої області в автономному режимі надає змогу оптимізувати конструкцію до того, як вона буде створена на обраному робочому місці. Це зменшує витрати на розробку й економить загальний час виконання роботи. Описано проблеми проектування, оптимізації та моделювання робочого місця, обладнаного роботом. Для оптимізації робочого місця було точно визначено тип робота за умов, коли існувало обмеження на використання робота з кращими параметрами. Використання робота може підвищити продуктивність робочого місця та скоротити робочу зону. Із впровадженням цієї пропозиції було досягнуто мету збільшення обсягу виробництва на 483 000 компонентів у рік.
  Повний текст PDF - 747.009 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Semjon J.
  • Kostka J.
  • Mako P.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Semjon J. Using the simulation program for the design and optimization of the production line / J. Semjon, J. Kostka, P. Mako // Технічні науки та технології. - 2018. - № 3. - С. 61-67. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/tnt_2018_3_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського