Наукова періодика України Системи управління, навігації та зв'язку


Малецька О. Є. 
Аналіз вимог до компетентності вимірювальних лабораторій підприємств в сучасних умовах / О. Є. Малецька, А. М. Денисенко, О. А. Мельниченко // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2016. - Вип. 4. - С. 153-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/suntz_2016_4_37
Проаналізовано вимоги до компетентності вимірювальних лабораторій підприємств, як основа одержання достовірних результатів вимірювань. В свою чергу, достовірні результати вимірювань необхідні для забезпечення якості та конкурентоспроможності продукції, яка виготовляється. Показано, які дії необхідно виконати підприємству для забезпечення компетентності його лабораторії та як довести замовнику, що вимірювання виконуються якісно з необхідною точністю та результати вимірювання достовірні. Точність вимірювань може характеризуватися похибкою, невизначеністю, правильністю або прецизійністю результату вимірювань.
  Повний текст PDF - 316.958 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Малецька О.
 • Денисенко А.
 • Мельниченко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Малецька О. Є. Аналіз вимог до компетентності вимірювальних лабораторій підприємств в сучасних умовах / О. Є. Малецька, А. М. Денисенко, О. А. Мельниченко // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2016. - Вип. 4. - С. 153-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/suntz_2016_4_37.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Малецька Ольга Євгенівна (технічні науки)
 • Мельниченко Олександр Анатолійович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського