Наукова періодика України Системи управління, навігації та зв'язку


Петренко О. М. 
Оптимізація режимів руху трамвайного вагону з асинхронними тяговими двигунами на ділянці колії з встановленим графіком руху та профілем / О. М. Петренко, Б. Г. Любарський // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2016. - Вип. 4. - С. 36-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/suntz_2016_4_11
Розроблено методику визначення оптимальних режимів руху трамвайного вагону Т-3ВПА з асинхронними тяговим двигунами для ділянки колії с заданим графіком руху на основі метода Гамільтона-Якобі-Беллмана. Визначення режимів роботи тягового приводу запропоновано проводити заздалегідь на підставі вирішення задачі умовної оптимізації його режимів.
  Повний текст PDF - 792.897 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Петренко О.
 • Любарський Б.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Петренко О. М. Оптимізація режимів руху трамвайного вагону з асинхронними тяговими двигунами на ділянці колії з встановленим графіком руху та профілем / О. М. Петренко, Б. Г. Любарський // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2016. - Вип. 4. - С. 36-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/suntz_2016_4_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Петренко Олександр Миколайович (технічні науки)
 • Любарський Борис Григорович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського