Наукова періодика України Системи управління, навігації та зв'язку


Левченко Л. О. 
Застосування моделювання поширення електромагнітних полів для зниження їх впливу на людей і довкілля / Л. О. Левченко, О. В. Ходаковський, В. П. Колумбет // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2016. - Вип. 2. - С. 129-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/suntz_2016_2_31
Розглянуто практичне застосування моделювання просторових розподілів електромагнітних полів найбільш поширених джерел. Встановлено засоби і заходи зниження впливу електромагнітних полів на людей і довкілля, розроблення і впровадження яких можливе тільки за рахунок моделювання, що значно пришвидшує впроваджувальні роботи та знижує їх вартість.
  Повний текст PDF - 483.862 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Левченко Л.
 • Ходаковський О.
 • Колумбет В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Левченко Л. О. Застосування моделювання поширення електромагнітних полів для зниження їх впливу на людей і довкілля / Л. О. Левченко, О. В. Ходаковський, В. П. Колумбет // Системи управління, навігації та зв'язку. - 2016. - Вип. 2. - С. 129-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/suntz_2016_2_31.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ходаковський Олексій Володимирович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського