Наукова періодика України Системи обробки інформації


Климаш М. М. 
Узагальнений метод оптимізації структур телекомунікаційної мережі за критерієм ефективності розподілу її ресурсів / М. М. Климаш, Б. А. Бугиль // Системи обробки інформації. - 2013. - Вип. 7. - С. 72-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/soi_2013_7_20
Проаналізовано та обгрунтовано чинники, що впливають на неоптимальне використання мережевого ресурсу, закладеного під час проектування телекомунікаційної мережі. В залежності від кількості ребер у топології мережі, основним фактором впливу на ефективність використання мережевого ресурсу є фізична або логічна структура мережі. Фізична структура формується під час проектування мережі і в подальшому не зазнає значних модифікацій, тому в роботі запропоновано метод вибору фізичної структури, яка забезпечить максимальну якість сервісу потокам при заданій кількості вузлів і ребер. Із збільшенням звіязності надлишковість фізичної структури зростає, що призводить до множини можливих логічних структур, формування яких забезпечує політика маршрутизації у мережі. Для максимізації використання мережевих ресурсів запропоновано метод модифікації логічної структури, що базується на пошуку альтернативних шляхів через найменш завантажені локальні сегменти телекомунікаційної мережі.
  Повний текст PDF - 505.106 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Климаш М.
 • Бугиль Б.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Климаш М. М. Узагальнений метод оптимізації структур телекомунікаційної мережі за критерієм ефективності розподілу її ресурсів / М. М. Климаш, Б. А. Бугиль // Системи обробки інформації. - 2013. - Вип. 7. - С. 72-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/soi_2013_7_20.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Климаш Михайло Миколайович (технічні науки)
 • Бугиль Богдан Анатолійович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського