Наукова періодика України Соціологічні студії


Ашурбеков А. 
Соціологічний аналіз тенденцій розвитку держави після Революції гідності (на прикладі Запорізького регіону) / А. Ашурбеков // Соціологічні студії. - 2015. - № 1. - С. 40-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/socst_2015_1_9
Зміна влади 2013 - 2014 рр. в Україні отримала широкий спектр інтерпретацій у науковому середовищі та громадській думці - від військового перевороту до "Революції гідності". Процеси, що відбулися в той період, серйозно вплинули на стан справ у багатьох сферах суспільного життя країни й потребують глибинного соціологічному аналізу. Проведено аналіз виконання задекларованих цілей "Революції гідності" та поточного стану справ у сферах, на які була спрямована ця "революція". Результати дослідження показують, що більшість зазначених цілей досягнуті не були, спостерігається погіршення за такими напрямами, як рівень свободи слова, корупції, відкритості влади, збільшення ролі населення в управлінні державою.
  Повний текст PDF - 570.043 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ашурбеков А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ашурбеков А. Соціологічний аналіз тенденцій розвитку держави після Революції гідності (на прикладі Запорізького регіону) / А. Ашурбеков // Соціологічні студії. - 2015. - № 1. - С. 40-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/socst_2015_1_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ашурбеков Аскад Аскадович (соціологічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського