Наукова періодика України Вчені записки Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського


Гусынин А. В. 
Модифицированный метод дифференциальных преобразований для решения нелинейных проблем в техногенной сфере / А. В. Гусынин // Вчені записки Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Серія : Технічні науки. - 2017. - Т. 28(67), № 2. - С. 1-6. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sntuts_2017_28_2_3
  Повний текст PDF - 272.922 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гусынин А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гусынин А. В. Модифицированный метод дифференциальных преобразований для решения нелинейных проблем в техногенной сфере / А. В. Гусынин // Вчені записки Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського. Серія : Технічні науки. - 2017. - Т. 28(67), № 2. - С. 1-6. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sntuts_2017_28_2_3.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського