Наукова періодика України Надтверді матеріали


Лавріненко В. І. 
Структурно змінений поверхневий шар контактних поверхонь круга з НТМ та виробу, що піддається обробці, як чинник підвищення їх зносостійкості (плівкова складова) / В. І. Лавріненко // Сверхтвердые материалы. - 2012. - № 5. - С. 44-53. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sm_2012_5_6
Досліджено утворення структурно зміненого поверхневого шару контактних поверхонь круга з надтвердих матеріалів та виробу, що обробляють, під впливом електрофізичних методів обробки. Показано, що утворення плівок на цих поверхнях змінює як їх електрофізичні, так і триботехнічні характеристики, і створює умови для підвищення зносостійкості контактних поверхонь.
  Повний текст PDF - 1.205 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лавріненко В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лавріненко В. І. Структурно змінений поверхневий шар контактних поверхонь круга з НТМ та виробу, що піддається обробці, як чинник підвищення їх зносостійкості (плівкова складова) / В. І. Лавріненко // Сверхтвердые материалы. - 2012. - № 5. - С. 44-53. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sm_2012_5_6.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Лавріненко Валерій Іванович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського