Наукова періодика України Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони


Волобуєв А. П. 
Математичне моделювання виявлення системою радіорозвідки противника системи радіозв’язку військового призначення, яка застосовує шумоподібні сигнали з дискретною частотною модуляцією псевдовипадковою послідовністю / А. П. Волобуєв, Д. А. Бухал // Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони. - 2017. - № 2. - С. 9-15. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sitsbo_2017_2_4
Розглянуто математичне моделювання виявлення системою радіорозвідки противника системи радіозв'язку військового призначення, яка застосовує шумоподібні сигнали з частотно-фазовою модуляцією псевдовипадковою послідовністю. Моделювання здійснено відповідно до основних положень електродинаміки і теорії антен та базується на апараті тензорного числення з урахуванням особливостей систем радіорозвідки нового покоління та наявністю хибних радіомереж, що дозволяє коректно вирішувати завдання оцінювання рівня радіомаскування систем радіозв'язку військового призначення, спираючись на запропоновані показники рівня радіомаскування та критерії замаскованості систем радіозв'язку військового призначення.
  Повний текст PDF - 220.592 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Волобуєв А.
 • Бухал Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Волобуєв А. П. Математичне моделювання виявлення системою радіорозвідки противника системи радіозв’язку військового призначення, яка застосовує шумоподібні сигнали з дискретною частотною модуляцією псевдовипадковою послідовністю / А. П. Волобуєв, Д. А. Бухал // Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони. - 2017. - № 2. - С. 9-15. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sitsbo_2017_2_4.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського