Наукова періодика України Слово і час


Михед П. В. 
Ігор Качуровський і Борис Ярхо / П. В. Михед // Слово і час. - 2018. - № 12. - С. 31-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sich_2018_12_5
Проаналізовано факти інтелектуального і творчого впливу видатного літературознавця Б. Ярхо на наукові вподобання та інтереси знаного вітчизняного гуманітарія, поета й перекладача І. Качуровського. Вплив Б. Ярхо, його оригінальне потрактування літератури європейського Середньовіччя й захоплення перекладами літературних пам'яток не лише тієї доби - від "Пісні про Роланда" й "Саги про Вельсунгів" до різножанрових творів Мольєра, Шиллера й Гете позначився на пріоритетах Качуровського-викладача. Кілька чинників на загал визначили вплив особистості Ярхо на Качуровського: величезна, енциклопедична ерудиція професора, незалежність думки, лекторський хист, розробка математично достовірних методів літературознавчого аналізу. Усе це зробило постать Б. Ярхо одним із визначальних топосів особистісного універсуму Качуровського.
  Повний текст PDF - 914.33 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Михед П.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Михед П. В. Ігор Качуровський і Борис Ярхо / П. В. Михед // Слово і час. - 2018. - № 12. - С. 31-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sich_2018_12_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Михед Павло Володимирович (1949–) (філологічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського