Наукова періодика України Сенсорна електроніка і мікросистемні технології


Гойстер О. С. 
Застосування сучасних біосенсорних технологій в екотоксикологічному моніторингу деяких токсикантів природного (мікотоксини) та антропогенного (пестициди) походження. Частина І. Мікотоксини / О. С. Гойстер, С. В. Дзядевич, О. Г. Мінченко // Сенсорна електроніка і мікросистемні технології. - 2013. - Т. 10, № 3. - С. 55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/seimt_2013_10_3_10
Здійснено критичний аналіз використання сучасних біосенсорних методів для визначення токсичності сільськогосподарської продукції, ураженої шкідливими сполуками різного походження. Розглянуто деякі особливості впливу екотоксикантів на якість та безпеку харчових продуктів і кормів з метою загострення уваги на необхідності підвищення системи контролю їх споживчої цінності для людей і тварин.Здійснено критичний аналіз сучасних досягнень та новітніх тенденцій у розвитку біосенсорів для визначення таких хімічних забруднювачів довкілля як пестициди і мікотоксини. Розглянуто деякі особливості впливу екотоксикантів на якість та безпеку сільськогосподарської сировини, харчових продуктів і кормів з метою загострення уваги на необхідності підвищення системи контролю їх споживчої цінності для людей і тварин, збереження здоров'я.
  Повний текст PDF - 481.271 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гойстер О.
 • Дзядевич С.
 • Мінченко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гойстер О. С. Застосування сучасних біосенсорних технологій в екотоксикологічному моніторингу деяких токсикантів природного (мікотоксини) та антропогенного (пестициди) походження. Частина І. Мікотоксини / О. С. Гойстер, С. В. Дзядевич, О. Г. Мінченко // Сенсорна електроніка і мікросистемні технології. - 2013. - Т. 10, № 3. - С. 55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/seimt_2013_10_3_10.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського