Наукова періодика України Рідна школа


Громадська В. 
Вибір методів виховання як ефективного засобу формування загальнолюдських цінностей / В. Громадська // Рідна школа. - 2011. - № 1-2. - С. 61-63. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/rsh_2011_1-2_15
Висвітлено питання застосування найефективніших методів у вирішенні завдань виховання в учнів ціннісного ставлення до себе, сім'ї, національної культури, до Батьківщини в гімназії № 290 м. Київ. Охарактеризовано використання методу створення виховних ситуацій, методу авторитету, візуально-слухового методу, методу пошуку. Зосереджено увагу на методі прикладу, який дозволяє ознайомити дітей з історією своєї країни, її славетними героями, з їх самовідданою боротьбою за торжество правди. За приклад мужності, любові до Батьківщини взято життя та діяльність М. Кравчука - найвидатнішого українського математика ХХ ст., всесвітньовідомого вченого, громадського діяча, академіка Всеукраїнської академії наук, ім'я якого стоїть поряд з іменами Архімеда, Ньютона, Фарадея і впродовж тривалого часу рідко згадувалося в Україні. Наголошено, що окреслена система методів виховання не є стабільною: вона невпинно змінюється, розвивається, вдосконалюється через творчість педагогічного колективу, батьків і громадськості. Констатовано, що система методів виховання відображає потреби розгортання виховних функцій гімназії.
  Повний текст PDF - 493.827 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Громадська В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Громадська В. Вибір методів виховання як ефективного засобу формування загальнолюдських цінностей / В. Громадська // Рідна школа. - 2011. - № 1-2. - С. 61-63. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/rsh_2011_1-2_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського