Наукова періодика України Радіоелектронні і комп’ютерні системи


Корчак Т. В. 
Оброблення невизначеності в медичних часових рядах для підвищення ефективності прогнозування / Т. В. Корчак, О. С. Радивоненко, А. М. Скаковська // Радіоелектронні і комп’ютерні системи. - 2010. - № 3. - С. 50–55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/recs_2010_3_10
Розглянуто задачі аналізу та прогнозування часових рядів за умов невизначеності. Модифіковано та розширено метод Скланські - Гонзалеза з метою застосовування лінгвістичного узагальнення трендів для аналізу медичних часових рядів, що містять викиди та пропуски. Запропоновано зручне подання мети дослідження оброблення часових рядів. Надано характерні ознаки медичних даних. Метод Скланські - Гонзалеза використано для опису характеристики часових рядів за динамікою зміни, тривалістю та мінливістю з подальшим обробленням часових рядів. Надано функціональну систему первинного оброблення медичних даних і моделі Брауна для прогнозування часових рядів.
  Повний текст PDF - 550.235 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Корчак Т.
 • Радивоненко О.
 • Скаковська А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Корчак Т. В. Оброблення невизначеності в медичних часових рядах для підвищення ефективності прогнозування / Т. В. Корчак, О. С. Радивоненко, А. М. Скаковська // Радіоелектронні і комп’ютерні системи. - 2010. - № 3. - С. 50–55. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/recs_2010_3_10.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Радивоненко Ольга Сергіївна (технічні науки)
 • Скаковська Алла Миколаївна (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського