Наукова періодика України Профілактична та дитяча стоматологія


Тимофєєва О. О. 
Визначення вагомості факторів ризику виникнення хронічного катарального гінгівіту у дітей / О. О. Тимофєєва // Профілактична та дитяча стоматологія. - 2011. - № 2. - С. 34-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ptdc_2011_2_10
Надано результати індексної оцінки стану порожнини рота у дітей 12 і 15 років, які проживають у різних регіонах України. На підставі одержаних клінічних і рентгеноденситометричних даних встановлено найвагоміші фактори ризику захворювань пародонта у дітей та розроблено прогностичну модель цих захворювань. Запропоновано шкалу для визначення ймовірності розвитку хронічного катарального гінгівіту у дітей різного віку.
  Повний текст PDF - 149.445 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Тимофєєва О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Тимофєєва О. О. Визначення вагомості факторів ризику виникнення хронічного катарального гінгівіту у дітей / О. О. Тимофєєва // Профілактична та дитяча стоматологія. - 2011. - № 2. - С. 34-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ptdc_2011_2_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського