Наукова періодика України Проблеми і перспективи економіки та управління


Романова А. 
Аналіз становлення і розвитку медичного туризму в Україні у контексті світового економічного простору / А. Романова // Проблеми і перспективи економіки та управління. - 2017. - № 1. - С. 62-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ppeu_2017_1_9
Надано визначення поняття "медичний туризм", за яким медичний туризм є різновидом оздоровчого туризму. Висвітлено основні економічні показники розвитку медичного туризму в світі, доведено необхідність розвитку галузі медичного туризму в Україні. Досліджено основні передумови та проблеми становлення і розвитку індустрії медичного туризму в Україні. Проведено SWOT-аналіз індустрії розвитку медичного туризму в Україні. Проаналізовано успішний досвід країн у галузі медичного туризму, за допомогою бенч-маркінгу визначено прийнятні зарубіжні практики для України. Запропоновано рекомендації щодо перспективного розвитку індустрії медичного туризму в Україні.
  Повний текст PDF - 198.415 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Романова А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Романова А. Аналіз становлення і розвитку медичного туризму в Україні у контексті світового економічного простору / А. Романова // Проблеми і перспективи економіки та управління. - 2017. - № 1. - С. 62-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ppeu_2017_1_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Романова Анна Анатоліївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського