Наукова періодика України Проблеми і перспективи економіки та управління


Забаштанський М. 
Сучасні аспекти організації праці на підприємствах будівельної галузі України / М. Забаштанський, Я. Булах // Проблеми і перспективи економіки та управління. - 2016. - № 2. - С. 106-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ppeu_2016_2_16
Досліджено концептуальні підходи до визначення поняття "організація праці", розглянуто основні елементи та завдання організації праці на підприємстві, визначено зовнішні та внутрішні фактори впливу на організацію праці на підприємстві, побудовано поетапний процес організації праці на підприємствах будівельної галузі. На підставі аналізу сучасного стану та виявлених тенденцій розвитку будівельної галузі України сформовано пріоритетні напрями покращання організації праці працівників будівельних підприємств України.
  Повний текст PDF - 438.94 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Забаштанський М.
 • Булах Я.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Забаштанський М. Сучасні аспекти організації праці на підприємствах будівельної галузі України / М. Забаштанський, Я. Булах // Проблеми і перспективи економіки та управління. - 2016. - № 2. - С. 106-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ppeu_2016_2_16.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Забаштанський Максим Миколайович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського