Наукова періодика України Проблеми охорони праці в Україні


Таірова Т. М. 
Підвищення ефективності функціонування системи "охорона праці" / Т. М. Таірова // Проблеми охорони праці в Україні. - 2019. - Вип. 35(1). - С. 3-8. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/pop_2019_35%281%29__3
Проблемні питання охорони праці (ОП) в Україні пов'язані, перш за все, з неефективністю системи управління ОП, високим рівнем, порівняно з іншими країнами, виробничого травматизму, на сучасному етапі набувають особливого значення і потребують системного вивчення. Запропоновано підходи до підвищення результативності системи управління ОП, які грунтуються на математичному моделюванні системи ОП й ризик-орієнтованому підході. Для побудови математичної моделі системи ОП сформовано множину показників, що характеризують вхідні впливи зовнішнього середовища, внутрішній стан системи та її вихідні характеристики. Визначено основні узагальнені показники, що характеризують кожну підсистему системи ОП та оцінено рівень впливу як кожної підсистеми, так і їх сумісний вплив на результативність функціонування системи ОП. Оцінювання результативності функціонування системи ОП проведено за показниками виробничого травматизму. Отримані результати дають можливість уніфікувати і регламентувати порядок розроблення науково обгрунтованих управлінських рішень, спрямованих на підвищення результативності функціонування системи ОП на галузевому і національному рівні.
  Повний текст PDF - 1.084 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Таірова Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Таірова Т. М. Підвищення ефективності функціонування системи "охорона праці" / Т. М. Таірова // Проблеми охорони праці в Україні. - 2019. - Вип. 35(1). - С. 3-8. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/pop_2019_35(1)__3.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського