Наукова періодика України Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи


Лавренова М. 
Практичне застосування коміксів на заняттях мовно-літературної освітньої галузі / М. Лавренова // Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи. - 2020. - Вип. 1. - С. 41-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ped_in_2020_1_8
Обгрунтовано можливості різноманітності навчальної діяльності за допомогою коміксів на уроках мовно-літературної освітньої галузі. Автором представлено тематику та запропоновано механізм роботи над коміксами на уроках у початковій школі. Практично показано, що комікси як вид навчальної діяльності можна використовувати на будь-якому етапі уроку та в ролі мовної та мовленнєвої діяльності учня.
  Повний текст PDF - 968.222 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лавренова М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лавренова М. Практичне застосування коміксів на заняттях мовно-літературної освітньої галузі / М. Лавренова // Педагогічні інновації: ідеї, реалії, перспективи. - 2020. - Вип. 1. - С. 41-46. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ped_in_2020_1_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Лавренова Марія Василівна (педагогічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського