Наукова періодика України Озброєння та військова техніка


Камалтинов Г. Г. 
Впізнавання об'єктів на полі бою. Аналіз світового досвіду / Г. Г. Камалтинов, С. В. Кукобко, О. С. Маляренко, П. І. Кісєль // Озброєння та військова техніка. - 2016. - № 4. - С. 22-26. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ovt_2016_4_5
Проведено аналіз сучасних способів і засобів упізнавання об'єктів на полі бою за напрямами (лініями) "земля - земля" та "літак - земля" з використанням відомостей автоматичної радіопередачі даних про свої війська та апаратури впізнавання цілей на полі бою за принципом "запит - відповідь", яким приділяється найбільша увага у світі. Розглянуто принципи побудови та функціонування засобів упізнавання на полі бою, їх тактико-технічні характеристики. Висвітлено досвід промисловості України з розробки засобів упізнавання на полі бою.
  Повний текст PDF - 634.679 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Камалтинов Г.
 • Кукобко С.
 • Маляренко О.
 • Кісєль П.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Камалтинов Г. Г. Впізнавання об'єктів на полі бою. Аналіз світового досвіду / Г. Г. Камалтинов, С. В. Кукобко, О. С. Маляренко, П. І. Кісєль // Озброєння та військова техніка. - 2016. - № 4. - С. 22-26. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ovt_2016_4_5.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського