Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Савицька Л. 
Використання соціальних мереж для популяризації інформаційних ресурсів бібліотек / Л. Савицька // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 44. - С. 54-61. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_44_7
Обґрунтовано важливість репрезентації діяльності бібліотечних установ у соціальних мережах. З’ясовано, що бібліотеки з усіх континентів світу створюють сторінки у різних соціальних мережах. Проаналізовано кількість та якість контенту Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) на сторінках найпопулярніших соціальних мереж. Використання НБУВ соціальних Інтернет-мереж, зокрема facebook.com та vk.com, дозволяє: підтримувати взаєморозуміння між Бібліотекою та її читачами; формувати та підтримувати взаємну довіру та повагу; підтримувати позитивні уявлення і трансформувати негативні у позитивні; створювати свідоме розуміння бібліотечних реформ, змін, які можуть бути впроваджені; управляти як репутацією, так і сприйняттям бібліотек і науковців. Наголошено, що необхідною умовою поширення наукової інформації буде підтримання двостороннього діалогу між НБУВ та потенційними читачами.
  Повний текст PDF - 781.289 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Савицька Л.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Савицька Л. Використання соціальних мереж для популяризації інформаційних ресурсів бібліотек / Л. Савицька // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 44. - С. 54-61. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_44_7.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Савицька Лариса Леонідівна (мистецтвознавство)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського