Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Іванова М. 
Огляд сучасних дисертаційних досліджень з авторського та суміжного права в Україні (на основі аналізу фондів НБУВ) / М. Іванова // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 43. - С. 199-220. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_43_16
Здійснено огляд дисертаційних досліджень з питань авторського та суміжного права. Акцентовано на необхідності змін нормативно-правових положень авторського права у бібліотечній сфері. Особливу увагу приділено положенням дисертаційних досліджень, які схожі з проблемами, що спостерігаються у роботі бібліотек на сучасному етапі.
  Повний текст PDF - 299.003 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Іванова М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Іванова М. Огляд сучасних дисертаційних досліджень з авторського та суміжного права в Україні (на основі аналізу фондів НБУВ) / М. Іванова // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 43. - С. 199-220. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_43_16.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Іванова Майя Вікторівна (1969–) (соціальні комунікації)
 • Іванова Маргарита Анатоліївна (мистецтвознавство)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського