Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Чернявська Л. 
Представлення бібліотек у блогах та соціальних мережах як фактор покращення комунікації у віртуальному середовищі / Л. Чернявська // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 36. - С. 200-216. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_36_21
Розкрито шляхи покращення комунікації між бібліотекою та її користувачами на прикладі участі бібліотек у мережевих співтовариствах. Проаналізовано особливості такого спілкування на прикладі конкретних соціальних мереж ("ВКонтакте", Facebook, Twitter) та бібліотечних блогів. Розглянуто проблеми пошуку шляхів створення нового іміджу бібліотек у цифровому середовищі. Раскрыты пути улучшения коммуникации между библиотекой и ее пользователями на примере участия библиотек в сетевых сообществах. Проанализированы особенности такого общения на примере конкретных социальных сетей ("ВКонтакте", Facebook, Twitter) и библиотечных блогов. Рассмотрены проблемы поиска путей создания нового имиджа библиотек в цифровой среде.
  Повний текст PDF - 349.445 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Чернявська Л.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Чернявська Л. Представлення бібліотек у блогах та соціальних мережах як фактор покращення комунікації у віртуальному середовищі / Л. Чернявська // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 36. - С. 200-216. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_36_21.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Чернявська Людмила Віталіївна (соціальні комунікації)
 • Чернявська Ліна Павлівна (1966–) (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського