Наукова періодика України Нирки


Король П. О. 
Діагностична роль радіонуклідних методів дослідження у хворих на пієлонефрит / П. О. Король // Почки. - 2018. - Т. 7, № 4. - С. 271-274. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/nirku_2018_7_4_8
Гострі та хронічні форми пієлонефриту (ПН) є найбільш поширеними захворюваннями сечової системи в усіх вікових групах. Частота зустрічальності гострого ПН у дітей становить 19,1 на 1000, хронічного ПН - 5 - 12,5 на 1000. На підставі ретроспективного аналізу розглянуто діагностичну роль радіонуклідних методів візуалізації при гострому та хронічному ПН. Радіонуклідні методи дослідження завдяки високій чутливості дозволяють визначити у хворих на пієлонефрит ступінь функціонально-топографічних змін кожної нирки - секреторну функцію та характер пасажу індикатора через чашково-мискову систему і сечовід. Радіонуклідні методи дослідження є чутливими та точними методами променевої візуалізації при ПН, а також надійними методами динамічного моніторингу в післяопераційному спостереженні пацієнтів. Застосування радіонуклідних методів візуалізації дозволяє встановити причину та наслідки ПН і розробити раціональний план лікування.
  Повний текст PDF - 2.743 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Король П.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Король П. О. Діагностична роль радіонуклідних методів дослідження у хворих на пієлонефрит / П. О. Король // Почки. - 2018. - Т. 7, № 4. - С. 271-274. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/nirku_2018_7_4_8.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Король Павло Олександрович (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського