Наукова періодика України Нирки


Ivanov D. D. 
The impact of urate-lowering therapy on kidney function (IMPULsKF) / D. D. Ivanov // Почки. - 2017. - Т. 6, № 2. - С. 91-93. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/nirku_2017_6_2_5
Наведено дані про дослідження, розпочате в Україні у 2017 р., із дизайном POEM і тривалістю 36 міс. Його метою є вивчення впливу двох цільових рівнів терапії, спрямованої на зниження підвищеного рівня сечової кислоти (гіперурикемія), на функцію нирок і прогресування хронічної хвороби нирок (ХХН), який визначали за розрахунковою швидкістю клубочкової фільтрації і рівнем альбумінурії, у 180 пацієнтів із подагрою (n = 90) і ХХН (n = 90). Основні поточні завдання включають: оцінку рівня сечової кислоти в сироватці крові (СКСК), що має найбільший потенціал за збереження функції нирок; виявлення нових нападів подагри залежно від рівня СКСК у пацієнтів як із подагрою, так і з ХХН; безпеку і побічні ефекти цільового і наднизького рівнів СКСК за оптимального режиму доказової терапії, спрямованої на зниження рівня сечової кислоти, у осіб із ХХН і пацієнтів без неї, але з подагрою.
  Повний текст PDF - 119.505 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ivanov D.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ivanov D. D. The impact of urate-lowering therapy on kidney function (IMPULsKF) / D. D. Ivanov // Почки. - 2017. - Т. 6, № 2. - С. 91-93. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/nirku_2017_6_2_5.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського