Наукова періодика України Могилянський математичний журнал


Kriukova G. 
A discrete regularization method for hidden Markov models embedded into reproducing kernel Hilbert space / G. Kriukova // Могилянський математичний журнал. - 2018. - Т. 1. - С. 15-20. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/mohmathj_2018_1_6
  Повний текст PDF - 201.757 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Kriukova G.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Kriukova G. A discrete regularization method for hidden Markov models embedded into reproducing kernel Hilbert space / G. Kriukova // Могилянський математичний журнал. - 2018. - Т. 1. - С. 15-20. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/mohmathj_2018_1_6.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Крюкова Галина Віталіївна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського